Web Analytics

Nuk do ta besoni sa shumë e ka ndryshuar nipi Gilin!

Botuar nga: InfoKosova

Ardhja në jetë e nipit, ka bërë që jeta e këngëtares Gili dhe bashkëshortit të saj, të marrë ngjyra të tjera.

Çifti, duken shumë të lumtur sa herë janë pranë nipit të tyre të dashur.

Në këtë foto, Gili e Iliri po shkëlqejnë pranë të voglit, i cili duket që ka marrë gjithë vëmendjen dhe dashurinë e tyre dhe të gjithë familjes.

Ja dhe foto e bukur, ku çifti i famshëm shihen në kulmin e lumturisë./kosovarja

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT