Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Nuk është Blero, Blerando takohet me ish banorin mjaft të pëlqyer në BBVK

Big Brother Vip Kosova ka përfunduar, mirëpo jo takimet mes ish banorëve.

Duket se për disa prej tyre shoqëria që krijuan brenda asaj shëtpië po vazhdon edhe jashtë.

Së fundmi janë takuar Blerando dhe Besart Zeneli ku publikuan edhe një foto për ndjekësit.

Të dy qëndrojnë mjaft aktiv në rrjete sociale./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika