Web Analytics

‘Nuk flisnim prej dy vitesh’, Joni vjen me reagim pas deklaratës së Luizit

Botuar nga: InfoKosova

Pas deklaratës që Luizi bëri për Jonin dhe Marion ka ardhur dhe reagimi i njërit prej tyre.

Joni duket se është çuditur nga deklarata e këngëtarit dhe postimi i tij indirekt në rrjete sociale e tregon më së miri.

‘Ai postoi një fragment nga një filmi i njohur shqiptar “Çifti i lumtur”, ku thuhet:

“Unë nuk di se çfarë i thonë kësaj’.

Kujtojmë se gjatë surprizës që djemtë i bënë në Big Brother Vip këngëtari nuk la të kuptohej se kishte një ftohje mes tyre.

Shiko foton:

Të FUNDIT