Web Analytics

Nuk po i ndalë as shtatzënia, Kiara e Luizi publikojnë momente shumë intime bashkë

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private.

Ajo tashmë e ka konfirmuar se është duke u bërë nënë për herë të parë.

Në fotografinë e fundit, ajo dhe Luizi janë shfaqur në momente romantike./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT