Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Nusja e Medes bëhet gati për dasmë, e tepron me fustanin e hapur që ka veshur

Luljeta Përgjecaj është e njohur në publik se gruaja e këngëtarit Meda.

Ajo ka fituar numër të madh ndjekësit në rrjete sociale që e përcjellin cfarë poston.

Lulja sjell momente të shumta nga jeta e saj private duke përfshirë Meden dhe fëmijët.

Së fundmi ka publikuar pamje se si është dukur në një dasmë por vëmendje merrë fustani super i hapur që ka veshur./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit