Web Analytics

Olta ekspozon gjoksin ‘gjigant’ pak ditë pas lindjes së bebit

Para pak dite Olta Gixhari u bë nënë për herë të dytë.

Tashmë aktorja dhe bashkëshorti i saj janë prindër të dy djemve.

Vetëm pak ditë pasi lindi fëmijën e dytë, Olta ka habitur me fotot që publikoi në Instagram.

Ndërsa vëmendje mori me format mahnitëse trupore.

Shiko foton:

Nga rubrika