Web Analytics

Olta Gixhari feston ditëlindjen, Sara Hoxha befason me urimin

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari sot feston ditën e lindjes së saj.

Ajo u bë tepër e dashur për publikun shqiptar kur mori pjesë në formatin e “BBV2”.

Urimet nuk kanë munguar për aktoren nga personazhë publik dhe jo vetëm.

Mirëpo një urim i ardhur prej Sara Hoxhës ka rënë në sy të të gjithëve.

Ajo ka ndarë një foto së bashku me Oltën në llogarinë personale të Instagram-it teksa përbri ka shkruajtur dy fjalë zemre:

“U bëfsh edhe 100 Gixhi im. Mund të duket vetja si motra më e madhe por në fakt je më e vogla. Ti më bën të qesh, e unë ty të qash! Të dua!”

Shiko foton:

Nga rubrika