Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Olta Gixhari nuk fshihet më, shfaqet në veturë luksoze me burrin e saj (Video)

Olta Gixhari ishte një ndër ish-banorët më të komentuara gjatë qëndrimi në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Por i shumëpërfolur u kthye dhe partneri i saj Dori, të cilën aktorja e ka mbajtur gjithmonë larg qëndrës së vëmendjes.

Aktorja ka preferuar ta mbajë gjithmonë të fshehtë identitetin e partnerit të saj, mirëpo në rrjet qarkulluan video të Oltës me Dorin të kapur dore për dore gjatë festës së ‘afterparty’-t e cila u organizua për ish-banorët e BBVIP.

Së fundmi një tjëtër video është publikuar në TikTok, ku Olta shfaqet me partnerin e aj në makinën luksoze.

Ish-banorja shihet duke komunikuar në telefon, ndërsa Dori shfaqet tepër i fokusuar në timon.

Shiko videon:

Nga rubrika