Web Analytics

Olta i ‘hakmerret’ Sares duke i nxjerr sekretet me Ledrin, pasi pa dashje zbuloi gjininë e bebit të Oltes

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari është në pritje të fëmijës së dytë.

Mbrëmë ajo ka ndarë videon ku zbulon gjininë e foshnjës së dytë që do të jetë djalë, por para se Olta ta bënte këtë të ditur, shoqja e saj Sara kishte publikuar një foto që pa dashje zbulonte gjininë e fëmijës.

Ajo kishte publikuar një foto të vajzes së saj Poem dhe djalit të Oltes, Amarit ndërsa në tokë shiheshin shirita të kaltërt që tregonin gjininë e fëmijës.

Ndërsa Olta duket se ka zgjedhur ti ‘hakmerret’ Sares pasi ka publikuar një video në Instagram me barkun e fryrë shoqëruar me këngën e Ledrit.

Nga fansat ky është parë si një reagim që tregon se Sara dhe Ledri ende jane bashkë edhe pse në rrjet thuhet se janë ndarë.

Kjo është bërë nga menaxheri i Ledrit, ndërsa Sara dhe Ledri asnjëri prej tyre nuk ka folur punlikisht për ndarjen./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT