Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Olta i thotë në sy Luizit dhe Kiarës se nuk iu shoh si burrë e grua

Sonte po transmetohet Post Big Brother VIP episoda e dyte dhe e fundit per kete sezone.

Olta sonte në “Big Brother post”, tha se lidhja mes çiftit nuk është afatgjate.

Ajo gjithashtu iu tha ju dëshiroj jetë të lumtur, por nuk shoh lidhje më shumë se 6 muaj.

Olta është shumë e bindur se raporti i tyre do të përfundoj më shpejt se ata mendojnë./kosovarja/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu