Web Analytics

Olta ka vendosur ta çmend burrin e saj, ai s’do të mund ta përballojë këtë skenë të gruas

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta Gixhari është e martuar me Dorin dhe ka edhe një djalë që quhet Amar.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur krah një aktori kosovar dhe mbase kjo gjë do ta bëjë burrin e saj të xhelozojë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT