Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Olta kapet me çiftin, i drejtohet Luizit: Kiara është e vetmja që të ka shfrytëzuar

Mbreme eshte mbajtur “Post Big Brother VIP Albania”.

As mbreme nuk munguan debatet e ashpra, Olta është kapur me çiftin Luiz-Kiara.

Ajo i tha Luizit se Kiara e ka shfrytëzuar famën e tij.

Debatet eskaluan mes tyre, teksa Olta e i tha femër e kulluar asaj.

Duke i thene femer e kulluar cfare ben ti per fame dhe per followers?

Tea gjithashtu është kapur me Kiarën lidhur me “kërcënimin” që sipas saj e ka bërë në zyret e “Top Channel”.

Nga rubrika