Web Analytics

Olta nuk i hap telefonin Monikës, ja mesazhi që i dërgon aktorja

Aktoret Monika Lubonja dhe Olta Gixhari kanë një raport shumë të mirë me njëra-tjetrën.

Të dyja kanë të njëjtin profesion e po ashtu kanë kaluar të njëjtën eksperiencë, atë të “Big Brother Vip Albania”.

Mbrëmjen e djeshme, në “Top Arena” u vu në provë miqësia e tyre. Ishte moderatorja Erjola Doçi, ajo e cila gjatë lojës, i kërkoi Monikës të marrë në telefon Oltën.

Në telefonatë ajo do të komplimentohej për linjat trupore dhe për bukurinë.

Megjithëse telefoni ra disa herë, Olta Gixhari nuk e hapi por sërish Monika Lubonja ia dha mesazhin e saj.

“Olta Gixhari, pas meje, je femra më superseksi e show bizit, kinemasë dhe teatrit”, u shpreh Monika.

Nga rubrika