Web Analytics

Olta shfaqet në vendin ku rrinë gjithmonë Luizi dhe Kiara

Olta Gixhari ishte një nga emrat më të përfolur gjatë Big Brother Vip Albania 2 por edhe tash pas mbarimit të spektaklit.

Së fundmi Olta ka sjellur foto nga pushimet por duket se tashmë është kthyer në Shqipëri.

Kjo pasi ka publikuar një video dhe foto nga një lokal ku janë parë shpesh Kiara dhe Luizi.

Ajo nuk ka treguar se nga kush po shoqërohet, epo mund të jenë edhe cifti bashkë me të./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika