Web Analytics

Oriola Marashi tregon format e bollshme në bikine

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është tejet aktive në Instagram, gjithmonë duke ndarë momente nga përditshmëria e saj dhe jo vetëm.

Shkëlqimi i saj është i pafund, dhe këtë herë ajo e shfaq atë duke bërë një paraqitje mahnitëse në bikini.

Me fotografi të postuara në InstaStory, Oriola ka ndarë pamjen e saj joshëse dhe plot stil.

Duke pozuar në bikini me ngjyra, bukuroshja nuk ka lënë asnjë dyshim për format e saj madhështore.

Shiko foton:

Nga rubrika