Web Analytics

Pa jelek dhe me fustan të ngushtë, Ariana tregon trupin e saj si ‘peshk’

Botuar nga: InfoKosova

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super terheqese, pa jelek dhe me fustan të ngushtë, Ariana tregon trupin e saj si ‘peshk’.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT