Web Analytics

Pak ditë pas lindjes, Olta publikon videon me djalin e dytë

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka bërë publike një video të ëmbël sot, ku shfaqet duke e mbajtur të birin e saj të ri në krahë.

Gixhari, e cila është bërë nënë për herë të dytë para pak ditësh, nuk ka hezituar të bëjë komente me humor gjatë videos së saj.

Ajo tregon se është zgjuar për flokësh nga i biri, duke shprehur humorin e saj karakteristik.

Në pamjet e publikuara, i vogli i saj duket i qetë dhe i lumtur në krahët e nënës së tij.

“Kush e kishte thënë që do të zgjohej për flokësh!”, shprehet Olta me humor, duke treguar që po e shijon kohën me djalin e saj të vogël.

Videoja ka përshëndetur shumë komente të ngrohta dhe urime për Olta Gixhari për lindjen e djalit të saj të dytë.

Shiko videon:

Nga rubrika