Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Paparacit kapin Duan në momente intime në hotel me të dashurin e ri

Lidhja e re e Dua Lipës me regjisorin Romain Gavras u vulos në paraqitjen e super yllit krah tij në Cannes.

Dyshja po përjetojnë ditët më të lumtura bashkë.

Ata së fundmi janë kapur në momente edhe më private.

Paparacit kanë arritur të kapin puthjet romantike të çiftit gjatë fundjavës.

Pamjet janë nga hoteli ku po qëndrojnë Dua dhe Romain.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu