Web Analytics

Pas historisë së bujshme me Tea Trifonin, Beart Rexhepi së shpejti do bëhet baba

Ish-konkurenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi po bëhet baba për herë të parë.

Ai ka postuar në Instagramin e tij një eko të bebit që do vijë në jetë, duke zbuluar në këtë formë lajmin e ëmbël.

Bearti dhe e fejuara e tij do bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Kujtojmë që ai i propozoi për martesë të dashurës së tij, pak muaj më parë.

“Ndjenjë që nuk përshkruhet me fjalë.

MashAllah”, shkruan Bearti krah fotos.

Kujtojmë se rreth y vite më parë, lidhja e Beartit dhe Tea Trifonit nga Përputhen mori përmasa të frikshme në rjete sociale e në media.

Çifti kishin krijuar një lidhje të fshehtë ndërkohë që në emision pretendonin të tjera lidhje e pëlqime.

Por kjo marrëdhënie do të zgjaste vetëm pak muaj.

Shiko foton:

Nga rubrika