Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Pas humbjes drastike të peshës, Armonda pozon si modele

Armonda dhe Flamur janë cifti i njohur i rrjeteve sociale.

Ata janë aktiv me postime nga jeta e përditshme, sidomos Armonda.

Ajo ka pasur humbje drastike të peshës duke e bërë të duket shumë më ndryshe se sa më parë.

Me një foto që publikoi në InstaStory e veshur me fustan të zi, ajo duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit