Web Analytics

Pas Kiarës, Luizi bën urimin e veçantë për Nëna Letën

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja dhe ish-banorja e Big Brother Vip Albania, Kiara Tito, është shfaqur mjaftë aktive në rrjete sociale së fundmi.

Pas urimit të Kiarës, sigurisht nuk mund të mungoj edhe ai i Luizit.

Nuk është hera e parë që Kiara shpreh dashurinë për gjyshen “online”.

Sot, siç shihet në një postim në story në instagram, gjyshja e saj, Leta feston ditëlindjen.

Kiara i uron ditëlindjen gjyshes me fjalët “ Edhe 100, Nena më e mirë në botë. Leta.”

Ndersa Luizi shkruan “Edhe 100 Leta Diva”, ngjitur nje video./kosovarja

Shiko videon:

Të FUNDIT