Web Analytics

Pas Kleas dhe Elgitit, këta janë Vip-at e radhës që do të martohen këtë verë

Botuar nga: InfoKosova

Me sa duket kjo verë do të jetë e mbushur me dasma të personazheve VIP.

Dy ditë më parë u martuan Klea Huta e Elgit Doda, në radhë janë Arbana Osmani dhe Eduart Grishajn të cilët do të kurorëzohen në Itali.

Por, siç duket lajme të reja kemi edhe nga Lindi Islami e Venera Lumani.

Dyshja ishin të ftuar në dasmën e Kleas dhe Gitit, ku si duket iu ka lindur dëshira për një ceremoni të tyren.

“Po ne kur?”, shkruan Venera krahas një fotoje me Lindin.

Ne nje intervist per Ftes ne 5, Venra u shpreh se ne fund shtatorit ose ne fillim te tetorit do te bejen edhe ata dasem.

Shiko foton:

Të FUNDIT