Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Pas përfundimit të finales, shikoni se çka e pret të dielen Luizin

Sonte do të mbahet nata finale e Big Brother Vip Albania. E fitues parashikohet të jetë Luiz Ejlli.

Ky i fundit do jetë i ftuar në një “Big Party” të organizuar.

Aty do të jenë të ftuar si myasfirë special edhe finalistët e tjerë, Efi, Kristi, Dea.

Ndërsa, reperi Noizy është i ftuar, mbase ai dhe Luizi, do përformojnë së bashku.

Mendoni edhe ju?

Shiko foton:

Nga rubrika