Web Analytics

Pasi u eleminua javë më parë nga BBVK, në këtë gjendje ka përfunduar Alby

Botuar nga: InfoKosova

Alby The Goat ka qenë njëra nga personazhet më interesante të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

Gjate qendrimit ne shtepi shpesh u perfol per filmat per te rritur qe kishte bere por qe e kishte lene qysh moti si pune.

E se fundmi Alby ka publikuar disa fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E grimosur rëndë dhe e rregulluar me stil, Alby po shkëlqen në pamje.

E veshja e saj provokuese ka zbuluar goxha shumë gjoksin e saj gjigant. /ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT