Web Analytics

Pasi u nga nga Ledri, ja kush po e bën të lumtur Sara Hoxhën!

Botuar nga: InfoKosova

Një ndarje mjaftë e komentuar ishte ajo e Ledrit dhe Sarës.

Edhe pse në media u bë një ngjarje e madhe, dyshja po e tejkalojnë këtë situatë me shumë sportivitet.

Për Ledrin nuk po ndalojnë projektet muzikore dhe mbrëmjet në klube të natës.

Por edhe për Sarën, nuk po ndalojnë udhëtimet me shoqëri .

Ajo së fundmi ndau një fotografi ku shihet se dikush nga shoqëria e saj i ka dhuruar lule.

Ndarja siç shihet i ka hap rrugë bukuroshes të shijojë jetën si vajzë beqare./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT