Web Analytics

Përpos Sinanit, bashkëshortja e këngëtarit paska edhe një dashuri tjetër

Botuar nga: InfoKosova

Teuta Vllasaliu, bashkëshortja e Sinan Vllasaliut po e shijon më shumë se kurrë epitetin gjyshe.

Ajo ndau një fotografi të nipit dhe mbesës, duke shkruar “Dashuritë”.

Edhe pse shumë herë janë në distancë me ta, Teuta gjen forma për ta shprehur dashurinë.

Siç duket nipi dhe mbesat ia kanë zbukuruar jetën familjes Vllasaliu./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT