Web Analytics

Përpos Vëllait të Madh, në BBVK kishte edhe një ‘Motër të Madhe’ dhe zbulohet kush ishte ajo

Botuar nga: InfoKosova

Të premtem me 2 shkurt ka përfunduar Big Brother Vip Kosova 2, ku fitues i këtij edicioni shpall Lumbardh Salihu.

Big Brother është një format ku rregullat i cakton Vëllai i Madh, por duket se këtëherë kishte është një ‘Motër të Madhe’.

Kështu e kanë cilësuar Jonida gruan e Alaudinit në një foto që solli me të ajo ka shkruajtur:

‘Jehonen ja njihni. Ja kush është vëllai jo, por motra e madhe! Nuk është askush si ti’ shkruajti Jonida duke bërë të ditur se edhe ajo ka pasur një rol të rëndësishëm në BBVK./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT