Web Analytics

Pjesë e një filmi? Luizi zbulon ofertën ‘marramendese’ që ka marrë pas BBVIP

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e djeshme Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve dhe thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij.

Gjithashtu Luizi ka treguar se përveç koncerteve të shumta, datat e të cilave janë të zënë për këtë vit, ka pranuar se do të jetë edhe pjesë e një filmi.

Përveç koncerteve janë edhe projekte të tjera, film që do bëhem etj, bashkëpunime.

Ndersa marre parasysh reklamat qe ka me qmim te larte poashtu edhe koncertet me siguri edhe per filmin do te paguhet mjaft mire.

Të FUNDIT