Web Analytics

Po flitet për ndarjen me Lumin, Kaderi tregon se është shumë e vështirë të jesh femër

Botuar nga: InfoKosova

Kader Kicaj u bë e njohur nga pjesëmarrja e saj në “Big Brother VIP Kosova”, edicioni i dytë.

Kaderi, shkoj mjaftë larg në lojë, e kjo edhe falë lidhjes që krijoi brenda shtëpisë së famshme.

Sot, ka shumë diskutime nëse Kaderi dhe Lumbardhi vazhdojnë të jenë bashkë, ndërkohë që në rrjet po qarkullon një video ku ajo flet për vështirësitë e të qenit femër.

Se çka po përpiqet të na thotë më saktësisht Kaderi, e mësoni në videon më poshtë./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT