Web Analytics
BallinaSHOWBIZPrindërit e Leartës qenkan shumë të pasur, shikoni çfarë shtëpie luksoze paskan

Prindërit e Leartës qenkan shumë të pasur, shikoni çfarë shtëpie luksoze paskan

Prindërit e Learta Jakupit janë shumë të njohur dhe të dashur për publikun,duke u njohur tashme mjaft shume nga publiku e jane edhe mjaft te percjellur.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, ku nuk ngurojne te sjellin pamje nga perditshmeria e tyre.

Drita, nena e Leartes ka publikuar disa foto me bashkeshortin ku tregon se ndodhen ne Meksise.

Ata jane larguar nga moti i ftohte per te shijuar diellin.

Në postimin e fundit, nëna e saj ka publikuar shtëpinë e tyre.

Duket se prindërit e Leartës kanë një shtëpi shumë luksoze./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit