Web Analytics

Kaderi do të nervozohet, në këtë gjendje e publikon Lumbardhi

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj janë cifti i cili u krijua brenda Big Brother Vip Kosova.

Ata janë bërë të pandarë duke sjellur shumë momente krah njëri tjetrit.

Lumbardhi së fundmi ka publikuar disa pamje të Kaderit ku tregon dhëmbët e saj të ri.

Mirëpo, ajo nuk ka dal në gjendjen më të mirë, duke bërë që të merrë komente të ndryshme nga ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT