Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Dafina Zeqiri e zonja, zgjohet dhe u ‘ndihmon’ edhe punëtorëve në restaurant (Foto)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ajo ka vite në skenë dhe ende vazhdon të mbetet njëra nga artistet që krijon gjithmonë hite.

Së fundmi ajo ka gjetur edhe dahurinë duke sjellur shpesh pamje pranë partnerit të saj Kreshnikut.

Kreshniku në një InstaStory ka publikuar një foto ku shihet Dafina duke provuar të shërbej ushqimin për vete në një nga restaurantet që ka frekuentuar me të dashurin./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit