Web Analytics

Prishet miqësia mes Olta Gixharit dhe Arbanës?

Botuar nga: InfoKosova

Ish- banorja e BBVA2, Olta Gixhari dje ka organizuar një festë në të cilën është kuptuar gjinia e fëmijës së saj të dytë.

Aktorja në pamjet e ndara me publikun ka treguar se do të sjellë në jetë një djalë.

Në mesin e të pranishmëve ishin edhe Sara Hoxha dhe Xhemi Shehu por ajo që ra në sy ishte mungesa e moderatores Arbana Osmani.

Dyshja kanë pasur një miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën prej shumë vitesh, por mesa duket ky raport ka ndryshuar pas “BBV2”.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT