Web Analytics

Meri Shehu parashikon fituesin e Big Brother Albania 3, do befasoheni se emrin e kujt thotë

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ndër të tjera ka folur më shumë për konkurrentët e këtij reality show.

Ajo ka treguar se fitoren ia uron Julian Dedës sepse ai është banori i saj i preferuar brenda shtëpisë, për shkak të qetësisë dhe balancës që aktori ka në shtëpi.

Përsa i përket Meriton Mjekiqit, Merit tha se dashuria për Ilnisa Agollin e ka bërë atë shumë të dobët.

Blendi: Kujt ia uron fitoren?

Meri: Për ata që kanë ngelur nuk është se kam ndonjë të preferuar, përvec Julit që më duket më i qetë dhe balancuar.

Më konkreti për ta fituar dhe këtë e kam thënë që në fillim. Sepse mosha, përvoja, karakteri, ka logjikën e një Virgjëreshe.

Të FUNDIT