Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Tara po mbështet ritakimin e Bleros me Afronën, habit me veprimin

Një ritakim pas dy vitesh po ndodh mes Bleros dhe Afronës.

Kjo e fundit e ftoi në emisionin e saj “Talkwithafrona”.

Ketë intervistë e pëlqeu edhe vajza e Bleros , Tara.

Këtu kuptohet se raportet e tyre nuk janë shkëputur. Por a do të ketë rikthim?!

Shiko foton:

Të fundit