Web Analytics

Tag: Arbana Osmani

Arbana publikon pamje nga pushimet luksoze në Spanjë

Arbana Osmani përveç punës që bën ajo nuk i lënë mbas dore as pushimet. Ditëve të fundit ajo ka udhëtuar...

Arbana me bashkëshortin shkëlqejnë në dasmë, marrin gjithë vëmendjen

Arbana Osmani ka ndarë një fotografi të bukur me bashkëshortin e saj, Eduartin. E veshur me një fustan me shkëlqim,...

Arbana niset drejt Kosovës, e besoni dot kush po e shoqëron?

Moderatorja Arbana Osmani ka filluar udhëtimin drejt Kosovës sot. Për çudi, udhëtimi nuk është i vetme siç pritej të ishte,...

Arbana Osmani publikon foton më të ëmbël të vajzës, kaq bukur e ka veshur

Arbana Osmani vazhdon të jetë e përfshirë aktivisht në rrjetet sociale. Sapo ka postuar një foto të mahnitshme të vajzës...

Arbana Osmani e harron kafenë e Lorit te TopChannel, tani e shijon tjetrën në oborrin “Big Brother VIP Kosova”

Arbana Osmani nisi karrierën e saj si gazetare në televizionin “Top Albania Radio” dhe më pas në “Top Channel”,...

U tha se Arbana do jetë prezantuese e BBVK! Jonida tregon a do i’a lëshoj vendin e punës

Së fundmi është përfolur se prezantuece e edicionit të radhës të Big Brother Vip Kosova do jetë Arbana Osmani. Në...

Vajza e Adrianes takohet në plazh me Arbanën, publikon foto në bikine bashkë me moderatoren

Kaona, është vajza e aktores Adriana Matoshi. Kaona është mjaft aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka sjell shumë...

Fotoja e fshehur e dasmës: Arbana dhe Eduarti e publikojnë për herë të parë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj shënuan bashkë dashurinë e tyre në një martesë disa muaj më parë. Megjithëse ka...

Festojnë të dy ditëlindjen, nuk do besoni sa vite mbushën Arbana dhe bashkëshorti i saj Eduarti

Në një ditë të veçantë si sot, prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, feston ditëlindjen e saj të 41-të....

Pamje brenda shtëpisë luksoze të Arbana Osmanit

Moderatorja e dashur e publikut, Arbana Osmani, është e përfshirë në mënyrë aktive në mediat sociale. Edhe pse për një...

Arbana shkon në qytetin e dashurisë, befason me fotot në minifund

Arbana Osmani, gjatë këtyre ditëve të fundit, është në një udhëtim të veçantë në Paris bashkë me bashkëshortin e...

Largohet Ledioni, nga kjo e martë Arbana Osmani rikthehet në “Big Brother VIP Albania”?

Largimi i Arbanës nga prezantimi i “Big Brother”, u komentua shumë në mediat rozë. Por, këtë të martë Arbana do...