Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Pamje brenda shtëpisë luksoze të Arbana Osmanit

Moderatorja e dashur e publikut, Arbana Osmani, është e përfshirë në mënyrë aktive në mediat sociale.

Edhe pse për një kohë të caktuar është larguar nga ekranet televizive, ajo vazhdon të ndjekë pasionet e saj, siç është gatimi.

Arbana ka ndarë disa pamje nga shtëpia e saj, ku shfaqet duke përgatitur ushqime të ndryshme.

Komente të shumta janë arritur nga ndjekësit në lidhje me rregullimin dhe stilin e shtëpisë së moderatorës./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të fundit