Web Analytics

Prishet shoqëria mes Noizy-it dhe Stresit? Merr vëmendje veprimi i dyshes

Dy reperët e njohur, Noizy dhe Stresi kanë nisur dramat e njohura të estradës.

Dyshja që kanë krijuar miqësi pas vitesh pa asnjë kontakt me njëri-tjetrin, paralajmëruan se po vijnë me një bashkëpunim.

Por si duket diçka ka krisur mes tyre.

Tani më Stresi e Noizy nuk ndiqen mes vete në Instagram.

Janë duke bërë ndonjë dramë për vëmendje apo me të vërtetë u prish shoqëria e tyre?

Mbetet të shihet.

Shiko fotot:

Nga rubrika