Web Analytics

Publikohen pamjet, kjo është gjendje e Deas disa ditë pas operimit të rëndë në kokë

Botuar nga: InfoKosova

Dea Mishel i’u nënshtrua një operimi të rëndë në kokë para disa dite.

Ish banorja e BBVA ka treguar përmes një foto gjendjen e saj shëndetësore.

‘Po jam shumë më mire. Kam larë flokët më në fund. Nëse gjithcka shkon mirë javën tjetër kthehem në normalitet’ ka shkruar Dea krahas fotos.

Ndryshe, ajo ka marrë përkrahje të shumta nga familjarët, moqtë dhe ndjekësit e saj në rrjete sociale./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT