Web Analytics

Publikohet video, kjo është shtëpia super luksoze e të dashurit biznesmen të Diola Dostit

Botuar nga: InfoKosova

Lajmi për lidhjen e nutricionistes nga Shqipëria, Diola Dosti me biznesmenin nga Kosoa Erolld Belegu ka ngjallur reagime të shumta.

Kishte reagime nga më të ndryshmet ku disa nga publiku komentonin diferencen në moshë që kanë dyshja.

Diola dhe Erolldi duket se nuk po i marrin shumë parasysh komentet, duke vazhduar lidhjen e tyre të lumtur madje duke sjellur shumë momente pranë njëri tjetrit.

Së fundmi në rrjetin social TikTok është shpërndarë një video ku Erolldi tregon shtëpinë e tij luksoze, ku sigurisht nuk mungon as pishina në oborrin e shtëpisë.

Për më shumë shikoni videon më poshtë./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT