Web Analytics

Publikohet video ku Kaderi me ‘vjehrren’ e kallin atmosferen duke vallëzuar bashkë pasi Lumi u shpall fitues i BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmë u shpall fitues i Big Brother Vip Kosova, Lumbardh Salihu.

Ai e fitoi cmimin e madh prej 144 mijë euro.

Ndërsa sic e do zakoni pas finales është organizuar edhe një ndejë me ish banmorët e Big-ut dhe familjarët e tyre.

Në rrjet është bërë virale një video ku nëna e Lumbardhit dhe e dashura e tij Kaderi kanë vallëzuar bashkë./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT