Web Analytics

Publikohet video që Ilnisa nuk do të donte, ajo shihet duke përqafuar këngëtarin serb

Botuar nga: InfoKosova

Gazetarja Ilnisa Agolli pas një tentimi shumë vjeçar për të qenë faktor në media, më në fund ja doli.

Hyrja në “BBVA”, e bëri Ilinisen e “100 fshatrave” të njohur për publikun e gjërë.

Loja e saj në “BBVA” është mjaftë e komentuar, pasi ajo ka vendosur të shfaqet e drejtpërdrejt dhe e ashpër.

Ilinisa, që sot po ndërton një marrëdhënie me Meriton Mjekiqin, dikur ishte afeksionuar pas këtij këngëtari serb./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT