Web Analytics

Rasimi ja “fenerat” flokët gruas në një mënyrë shumë interesante

Personazhi i rrjetit social Tik-Tok, e përditëson llogarinë me video të ndryshme të stilit dhe natyres së tij.

Në shumë prej videove, ai shfaqet përkrah bashkëshortes së tij gjermane, e cila ndonëse duket serioze, sërish i shkon për shtati, shkruan “Kosovarja”.

Rasimi thotë se kujdeset shumë për gruan, e cila punon.

Ai, ja bënë punët, dreken, kafen.

Por, edhe ja rregullon flokët, si në videon më poshtë.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rasim Avdyli (@rasim_avdyli)

Nga rubrika