Web Analytics

Reagon Meridiani pasi Luizi u shpreh se nuk e ka mik

Botuar nga: InfoKosova

Meridian Ramcaj, ishte një nga mbështetësit më të mëdhenj të Luiz Ejllit në Big Brother VIP Albania.

Por, në një intervistë të dhënë Luizi u shpreh se nuk e kishte mik dhe e njihte aq sa njihte drejtuesin e emisionit ku ishte (në këtë rast Arjon Muca).

Ndërkohë, kanë mjaftuar pak orë dhe shumë reagime në rrjet nisur nga deklarata e Ejllit, që edhe vetë Meridiani të shprehej në lidhje me marrëdhënien e tyre.

Ish-banori i “BBVIP” në edicionin e parë, ka postuar në InstaStory-n e tij një shprehje e cila thotë: “Nëse dikush është i keq me ju, fillimisht provoni dashurinë. Nëse kjo nuk funksionon, dhembshurinë. Nëse edhe kjo nuk funksionon, distancën”.

Shiko foton:

Të FUNDIT