Web Analytics
BallinaSHOWBIZReja e Afrimit sjell imazhet me të bukura nga pushimet me familje...

Reja e Afrimit sjell imazhet me të bukura nga pushimet me familje në Antaly

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina Krajkova është një ndër nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Kohë me parë, ajo u bë nënë për herë të parë duke sjell në jetë një vazjë, ndërsa tani Albertina e shoqëruar nga burri dhe vajza, janë duke i kaluar pushimet në Antaly të Turqisë.

Nga atje, Albertina ka sjell imazhet me të bukura me familjen e saj, ata po e shijojnë në maksimum këto pushime me vajzën e tyre. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit