Web Analytics

Reja e Mihrijes ‘çmend’ rrjetin me fotot në bikine nga plazhi, tregon format e bujshme

Botuar nga: InfoKosova

Tringa, një prej personazheve të njohura të showbizit shqiptar, po shkakton një reagim të madh në rrjetet sociale pasi ka ndarë disa fotografi të saj në bikini nga plazhi në Amerikë.

Me një klimë të ngrohtë dhe diell të ndritshëm, Tringa po shfrytëzon çdo moment për të shijuar kohën e saj në bregdet.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet me bikini të ngjyrë të verdhë, ndërsa në përshkrim ka shkruar: “E verdha është ngjyra ime e preferuar”.

Në këto foto, Tringa zbulon formën e bukur të trupit të saj, duke treguar linjat e bujshme trupore që ka arritur të përfitojë.

Ndërsa disa ndjekës e lavdërojnë për këto postime të guximshme, disa të tjerë i cilësojnë ato si provokuese.

Por për Tringën, ajo po e shijon jetën në Amerikë dhe nuk heziton ta shfaqë këtë hapësirë të bukur të jetës së saj në rrjetet sociale.

Shiko fotot:

Të FUNDIT