Web Analytics

Rita e Fidanit ka shtuar peshë, mos është në pritje të ëmbël?

Botuar nga: InfoKosova

Rita e Fidani nuk po i ndalin paraqitjet në rrjete sociale.

Çifti, gjithmonë postojnë fotografi ku shihen nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe gjithmone te buzeqeshur.

Këto foto janë nga skena, nga xhirimet e videoklipeve, e shpesh edhe nga jeta e tyre e përditshme.

Në shumë nga paraqitjet e këtyre ditëve, Rita eshtë dukur më e plotë.

Ndonjë të re?/Kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT