Web Analytics

Robert Berisha i shkon në vizitë vajzës së tij të madhe, babë e bijë sjellin foton më të ëmbël

Botuar nga: InfoKosova

Robert Berisha është një nga artistët më të komentuar në show biz.

Dhe kjo më shumë për jetën private sesa për atë profesionale.

Roberti së fundmi ka vizituar vajzën e saj të madhe në Londër.

Ndërsa sigurisht vëmendje mori ngjashmëria që ka vajza me Robertin.

Shiko foton:

Të FUNDIT