Web Analytics

Etiketim: Robert Berisha

Laureta nuk i ndahet Robertit, kështu e puth në publik

Laureta Maçedonci, është njëra nga figurat më të komentuara aktualisht.Që kur bëri publike lidhjen e saj me Robertin, dyshja në fjalë kanë qenë gjithmonë...

Roberti dhe Laureta po i shijojnë pushimet, shfaqen plotë romancë bashkë

Robert Berisha dhe e dashur e tij, Laureta Maqedonci, janë duke kaluar çaste të bukura së bashku.Disa prej të cilave i ndajnë me fansat...

Roberti pasi konfirmoi lidhjen ia ndalon këtë gjë të dashurës së...

Roberti dhe Laureta janë çifti më i ri në showbizin kosovar.Dyshja publikojnë vazhdimisht imazhe, duke shfaqur momente të shumta për ndjekësit që kanë. Në një...

Robert Berisha pjesë e “Big Brother VIP” në Kosovë? Këngëtari zbulon...

Nuk dihet se sa mundësi ka që Robert Berisha të jetë një nga banorët e edicionit të parë të “Big Brother VIP” në Kosovë,...

Modelja Laureta Maqedonci shfaq çaste të ëmbla me Robertin

Çifti është në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi konfirmoi lidhjen e shumëpërfolur.Dyshja tashmë po ndajnë imazhe pranë njëri – tjetrit, teksa kalojnë...

“Se e ka emrin më shkronjën B” – Kë zgjedh Roberti...

Këtë javë në rubrikën “Kë Zgjedh” në emisionin "Mirage" i ftuar ishte artisti Robert Berisha.Roberti ishte i detyruar të bënte zgjedhjen e tij për...

Mes Norës dhe Erës, ja kë zgjedh Robert Berisha

Episoda e re e emisionit “Mirage” erdhi me materiale të shumta, intervista ekskluzive dhe të rejat e fundit nga shoubizi ishin pjesë e këtij...

Robert Berisha ‘kapet’ përsëri me Besim Dinën, ka një mesazh për...

Emisioni “Mirage” edhe këtë javë erdhi me materiale të shumta, fytyra publike të ftuara por edhe materiale ekskluzive, ishin pjesë e këtij edicioni.Ndër tjerash,...

Nora dhe Roberti përsëri bashkë… 

Renee vajza e tyre e vetme ka bërë bashkë përsëri Norën dhe Robertin.Renee ka përfunduar sot klasën e parë dhe në këtë event të...

Robert Berisha surprizon me veprimin e fundit për të dashurën e...

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci janë çifti më i ri i showbizit shqiptar.Para pak javësh këngëtari Robert Berisha zbuloi se po përjeton një lidhje...

LAJMET MË TË LEXUARA