Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Roberti publikon video në momente intime me të dashuren e re

Para disa muajve Robert Berisha ka bere publike lidhjen me Ana Skrel, 23 vite me e re se ai.

Duke vazhduar të shfaqë këtë dashuri publikisht, ai ka ndarë një video në rrjetet sociale ku shfaqet i lumtur në krahët e të dashurës së tij.

Në videon e shkëmbyer, çifti duket të jetë i qetë, duke shijuar rrezet e diellit, një pamje që ka bërë që ndjekësit e tyre të shprehin gëzimin dhe komentet e tyre.

Jeta private e këngëtarit ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe ky moment i ndarë me publikun shton më shumë interesin dhe kuriozitetin për jetën personale të Robertit.

Shiko videon:

Të fundit